• -10%
  • Save 10%

Montale Intense Pepper EDP (unisex)

ALL11,700
ALL13,000
VĂ«llimi
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Intense Pepper

Ky parfum shpalos piperin e zi dhe rozë të shoqëruar me tone delikate lulesh dhe oudin luksoz. Gjithashtu përmban edhe esenca të rralla të marra nga druri i agarit.

Montale Intense Pepper është një arome pikante dhe aromatike me piperin i cili luan rolin kryesor në këtë fragrancë unisex, ideale si për burra dhe gra.

Hapja  shënohet nga piperi i zi dhe ai rozë, i plotësuar nga tonet freskuese të limonit siçilian. Notat e luleve luajnë një rol të madh në zemrën e aromës. Baza e aromës që zgjat më shumë në lëkurë i përket drurit të agarit, myshkut të bardhë, qelibarit dhe kedrit të ngrohtë.

Pas përbërjes së saj aromatike qëndron Pierre Montale. I cili arriti të kombinojë në mënyrë perfekte specin nga Peruja dhe Madagaskari me drurin luksoz oud ose agar nga Malajzia. Lulet delikate janë gjithashtu një përbërës kyç për krijimin e Intense Pepper .

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojm parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Montale Intense Pepper EDP...

ALL13,000 ALL11,700