Montale - Dark Purple EDP (W)

  ALL13,000
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Montale Dark Purple

  Aroma e këndshme e kumbullave dhe e drurëve orientalë fshihet në shishen ngjyrë vjollce të errët të Eau de Parfum Montale Dark Purple .

  Aromë frutash, lulesh të ëmbla, me lëng, për një aromë ideale nga Montale .
  Aroma mbizotëruese e kumbullave të pjekura freskohet nga portokallet.

  Karakteri oriental shtohet nga akordet dalluese të trëndafilit, qelibarit dhe myshkut të bardhë.

  Kombinimi i paçulit dhe drurit teak ngjall notat ekzotike të shkretëtirës dhe aroma joshëse e manave të kuq e bën Dark Purple magjik.

  Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

  Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

  Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

  Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

  Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

  Na kontaktoni:

  Insta: fragrances.al

  Web: livechat

  WhatsApp: +355683949552

  Let the compliments flow!

  Specific References

  You might also like

  Montale - Dark Purple EDP (W)

  ALL13,000