• On sale!

Montale Chocolade Greedy EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Chocolade Greedy, një aromë kaq e shijshme sa ju dhe mjedisi përreth jush do të dashurohet menjëherë.
Eau de Parfum Chocolate Greedy, e krijuar nga Pierre Montale, është një parfum unisex, me nota orientale, jashtëzakonisht delikate, e rafinuar, që do të shkrihet në lëkurën tuaj si një copë çokollatë.
Fragranca përbëhet nga akordet e kafesë, kakaos, fasules tonka, portokallit të hidhur, vaniljes dhe frutave të thata. Përdorimi i portokallit të hidhur e sjell të gjithë përbërjen aromatike në përsosmëri.

Specific References

Montale Chocolade Greedy...

ALL13,000