• -15%
  • Save 15%

Montale Aoud Sense EDP (unisex)

ALL11,050
ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
3
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Aroma e përbërësve të rrallë dhe ekzotikë ngacmon shqisat dhe zgjon imagjinatën.
Eau de Parfum Montale Aoud Sense është një aromë e ëmbël dhe misterioze që do t'ju transportojë si një qilim fluturues në shkretëtirën arabe dhe do t'ju lejojë të përjetoni aventurën sa herë të dëshironi.
Kombinimi tipik Montale i trëndafilave dhe oudit freskohet nga agrumet, duke krijuar një aromë origjinale në kufirin midis kulturave evropiane dhe aziatike.
Aromë e fortë dhe e pasur, me nota drusore - orientale, i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra, një parfum i veçantë dhe përshtatshëm për çdo ditë.

Përbërja:
Notat e mandarinës dhe portokallet e bregdetit italian krijojnë hapjen e fragrancës, të kombinuar me karafilin dhe piperin i zi, i japin atyre një prekje misteri. Në zëmër parfumi është i zbukuruar me petale trëndafili bullgar dhe nga akordet aromatike të drurit të agarit, i theksuar në mbyllje nga vetiveri. Aroma e Aoud Sense ndez dëshirën, për të qenë më afër.

Specific References

You might also like

Montale Aoud Sense EDP...

ALL13,000 ALL11,050