• -10%
  • Save 10%

Montale Aoud Purple Rose EDP (unisex)

ALL11,700
ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Delikatesa e Petaleve të Trëndafilit, e kombinuar në mënyrë magjike me një pluhur shafrani të ndritshëm, zbulon fuqinë e Aoud-it luksoz.

Montale Aoud Purple ROse është krijuar ne vitin 2012 nga parfumieri Piere Montale, hapet me notat e trëndafilit dhe shafranit, të ndjekura në zemër nga akordet drusore te Aoud, drurit të sandalit dhe patchouli. Baza e fragrancës, intense dhe sensuale është krijuat nga notat e lëkurës, myshkut dhe qelibarit.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Montale Aoud Purple Rose...

ALL13,000 ALL11,700