Mancera Sicily EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 120 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Mancera Sicily Eau de Parfum është një fragrancë me aromë të freskët agrumesh dhe fruta tropikale, të kombinuara me aromën e luleve të bardha. Aromë e lehtë, e veçantë dhe e freskët, e përsosur për verën dhe me performancë të lartë, që zgjat gjithë ditën.
Aroma Sicily kombinon agrume shumë aromatike si grejpfrut dhe bergamot me mandarinën, ananasin dhe pjeshkën më të ëmbël. Notat e luleve të trëndafilit, jaseminit, vjollcës dhe ylang-ylang ju çojnë në një kopsht subtropikal dhe akordet e drurit dhe myshkut të bardhë, në mbyllje, i shtojnë sensualitetin aromës.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Mancera Sicily EDP (unisex)

ALL13,000