Mancera Saharian Wind EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 120 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

E frymëzuar nga bukuria e Saharasë dhe e dashuruar pas lirisë.

Saharian Wind, na dhuron një frymë të ngrohtë si pluhur të kadiftë. Lëkura e ngrohur nga dielli.

Një aromë magjepsëse dhe shkëlqyese, e krijuar me dashuri dhe guxim.

Mancera Saharian Wind është një fragrancë me nota lëkure, për femra dhe meshkuj.

Kjo është një aromë e re e hedhur në treg në vitin 2020.

Notat kryesore janë Lëkurë, Erëza, Bergamot dhe Piper Rozë; notat e zemrës janë selvi, livando dhe zambaku i luginës; notat bazë janë nota druri, duhan, vanilje, qelibar, paçuli dhe myshku i bardhë.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Mancera Saharian Wind EDP...

ALL13,000