Mancera Kumkat Wood EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 120 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Mancera Kumkat Wood është një fragrancë me nota myshku, lule dhe druri si për femra dhe meshkuj.

Notat e hapjes janë bergamot, grejpfrut dhe erëza; notat e zemrës janë qelibar, nota lulesh dhe paçuli; notat bazë janë myshku i bardhë, kedri, vetiveri dhe druri i sandalit.

Nëse jeni duke kërkuar për një aromë të freskët dhe të pastër për t'ju çuar nga salla e konferencave në pistën e vallëzimit, parfumi Mancera Kumkat Wood është i duhuri.

Kjo aromë e balancuar dhe e përkryer si për meshkuj dhe për femra përmban një kombinim për të krijuar një aromë freskuese që dallon nga turma.

Parfumi Kumkat Wood shkëlqen me maskulinitetin dhe karakterin e tij të egër. Ka një aromë të freskët dhe shumë elegante.

Ky parfum unisex ka orkestruar me sukses një kontrast delikat midis elegancës dhe energjisë, me nota sensuale.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Mancera Kumkat Wood EDP...

ALL13,000