Mancera Cedrat Boise EDP (unisex)

ALL14,000
Vëllimi
  • 5ml
  • 120 ml
Quantity
4
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Mancera Cedrat Boise Eau de Parfum, kombinon aromën e agrumeve, drurit dhe lëkurës në një fragrancë freskuese verore. Aromë gjallëruese, diellore, e shkujdesur dhe ideale për ditët e nxehta.

Përbërja e parfumit të Mancera Cedrat Boise hapet me akordet e limonit siçilian, shoqëruar nga rrushi pa fara dhe nota pikante. Zemra ka akordet e jaseminit dhe gjetheve të patchoulit ndërsa mbyllja është e përbërë nga nota druri, myshk lisi dhe vanilje. 

Mancera Cedrat Boise u hodh në treg në vitin 2011. Ajo përbëhet nga përbërës të rrallë dhe luksoz bazuar në frymëzimin e stilit Art Deco, duke kombinuar stilet më të mira perëndimore dhe orientale. 

Mancera Cedrat Boise një fragrancë e rastësishme dhe e sofistikuar me freski frutash, joshje floreale dhe një mbyllje luksoze.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Mancera Cedrat Boise EDP...

ALL14,000