Lancome Poeme EDP (W)

ALL15,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Filloni të shkruani një varg të ri të historisë suaj romantike me Poeme nga Lancome .

Lancome Poeme Eau De Parfum është plot kontraste që plotësojnë njëra-tjetrën si fjalët e vetme të një poezie për dashurinë e pafund.

Shprehni sensualitetin tuaj me një aromë të këndshme lulesh që do të rrëmbejë gjithkënd.
Aromë magjepsëse me lule për momente romantike.

Fragranca Poeme nga Lancome hapet me tonet delikate të lules së lychee, të rifreskuar nga lulëkuqja blu e Himalajave.

Më pas aroma na shoqëron në kopshtin me lule, ku ndërthuren akordet e mimozës dehëse, lules së ëmbël të portokallit dhe jaseminit misterioz.

Falë përzierjes së vaniljes së shijshme dhe durmanit të butë, ju do të ndjeni aromën në lëkurën tuaj me thellësi dhe intensitet afatgjatë.

Let the compliments flow!

Lancome

Specific References

You might also like

Lancome Poeme EDP (W)

ALL15,000

Related articles on blog