Lalique Encre Noire EDT (M)

ALL5,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Parfum mashkullor i sofistikuar, pak misterioz, një klasik në një formë moderne. 

Lalique Encre Noire, nuk ngjall vetëm këto karakteristika, përbërja e tij drusore krijon një aromë magjepsëse për meshkujt e vërtetë. Parfum i pershtatshëm per raste mbremjeje si dhe gjate dites ne muajt e dimrit. I krijuar nga Nathalie Lorson. 

Përbërja e aromës Notat e para të kësaj përbërje drunore përcaktohen nga akordet e freskëta të selvisë me një majë misteri të ofruar nga vetiveri. Notat e ngrohta të vetiverit Haitian dhe Burbonit më pas mbushin zemrën e përbërjes përpara se ngadalë t'i lënë vendin notave bazë të përfaqësuara nga druri kashmiri dhe myshku, që dalin ngadalë nga sfondi.

Let the compliments flow!

Lalique

Specific References

You might also like

Lalique Encre Noire EDT (M)

ALL5,900