• -10%
  • Save 10%

JOOP Homme EDT (M)

ALL5,310
ALL5,900
Vëllimi
  • 125 ml
Quantity
4
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Joop Homme

Fragrancë mashkullore, tepër sensuale. Një Parfum Oriental që kombinon notat e luleve dhe të drurit, i dedikuar mashkullit joshës edhe të ndërgjegjshëm.

Fragranca hapet me notat e limonit të Amalfit, bergamoto, mandarinës dhe luleve te portokallit. Në notat e zemrës kemi një miks lulesh të kombinuara me jaseminin, kanellën dhe kardamonin. Mbyllja e fragrancës karakterizohet nga notat drusore, falë aromave të patchoulit Indian, drurit të sandalit Indonezian, vaniljes së Madagaskarit dhe fasules tonka Venezueliane.

Let the compliments flow!

JOOP!
3414206000608

Specific References

You might also like

JOOP Homme EDT (M)

ALL5,900 ALL5,310