Hugo Boss The Scent Absolute EDP (M)

ALL11,500
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Hugo Boss The Scent Absolute EDP i hedhur në treg në vitin 2019. Fragrancë e krijuar nga Bruno Jovanovic.
The Scent Absolute është versioni i ri i Hugo Boss The Scent, më intens dhe me një pasion absolut.
Parfumi hapet me notat pikante të xhinxherit, e ndjekur në zemër nga akordet e ëmbla të maninkës. Vetiveri i tymosur krijon edhe mbylljen e këtij parfumi.

Hugo Boss

Specific References

You might also like

Hugo Boss The Scent...

ALL11,500