Hugo Boss - Deep Red EDP (woman)

  ALL5,300
  Vëllimi
  • 50 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Deep Reed është shumë femëror, tërheqës, i butë, sensual dhe jo shumë i fortë për të bezdisur të tjerët. Në fillim ndihen manat, më pas mbizotëron vanilja. Aroma mbas disa orësh bëhet shumë delikate dhe e sofistikuar. Një aromë për të gjitha femrat.

  Let the compliments flow!

  Hugo Boss

  Specific References

  Hugo Boss - Deep Red EDP...

  ALL5,300