Hugo Boss Femme EDP (W)

ALL6,900
VĂ«llimi
  • 75 ml
Quantity
7
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Eau de Parfum Femme nga Hugo Boss, do ju mbështjelli me një kënaqësi absolute, feminilitet dhe elegancë.

Vini në dukje sensualitetin dhe bukurinë tuaj me një fragrancë kaq të dashur nga të gjithë.

Parfum i freskët Floreal.

Ideal për përdorim të përditshëm sidomos në muajt e ngrohte, Pranverë dhe Verë.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Specific References

You might also like

Hugo Boss Femme EDP (W)

ALL6,900