Gucci - Bloom EDP (woman)

  ALL10,900
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Bloom nga Gucci, një fragrancë floreale për femra, e hedhur në treg në vitin 2017.

  Parfumi Bloom është krijuar nga mjeshtri i parfumerisë Alberto Morillas, për femrat romantike. Parfum ideal për përdorim të përditshëm.

  Parfumi është krijuar nga kombinimi i akordeve të jaseminit, tuberozës dhe rangoom creeper.

  Let the compliments flow!

  Gucci

  Specific References

  Gucci - Bloom EDP (woman)

  ALL10,900