Givenchy - L'Interdit Intense EDP (W)

  ALL14,000
  Vëllimi
  • 80 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Eau De Parfum Givenchy L'Interdit Intense do t'ju çojë në vende të ndaluara ku do të zbuloni emocionet më të forta. Përbërja e saj aromatike dhe impulsive, e papërpunuar dhe tepër tërheqëse fsheh notat e luleve të portokallit, tuberozës dehëse, vaniljes sensuale dhe një nuancë farash susami të pjekura dhe të kripura.

  A je gati për të zbuluar dhe për të njohur të panjohurën?

  Aromë lulesh-orientale me nota druri, lëshuar në treg në vitin 2020
  ideale sidomos në mbrëmje ose për ditë të ftohta.

  Para së gjithash, do të ndieni lulen e portokallit dhe notat magjepsëse të luleve të tuberozës. Patchouli është zhvilluar më pas në kombinim me vetiverin. Baza e parfumit, e cila zgjat më shumë në lëkurë, karakterizohet nga notat e vaniljes dhe ato të kripura të susamit të thekur.

  Let the compliments flow!

  Givenchy

  Specific References

  Givenchy - L'Interdit...

  ALL14,000