Armani - Stronger With You Intensely EDP (man)

  ALL11,900
  Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Stronger with You Intensely, një fragrancë mashkullore e hedhur në treg në 2019.
  Parfumi vjen si versioni i ri i Stronger with You, por më intens. Fragrancë e inspiruar nga një histori dashurie dhe është versioni mashkullor i parfumit In Love With You.
  Ideal për përdorim të përditshëm.

  Parfumi hapet me notat e piperit të zi, dëllinjës dhe vjollcës. Në zemër të parfumit janë kombinuar akordet e kanellës, kafesë, livandës dhe sherebelës. Në mbyllje do ndihet aroma intense e fasules tonka, qelibarit dhe kamoshit.

  Armani

  Specific References

  Armani - Stronger With You...

  ALL11,900