Armani - Acqua Di Gio Pour Homme EDT (Man)

  ALL11,500
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Mos kini frikë të shpreheni dhe të tërhiqni vëmendjen tek vetja. Jepini vetes dhe atyre që janë afër jush maskulinitetin e pagabueshëm të Acqua nga Giò Pour Homme, shprehja perfekte e çdo njeriu që e përcakton veten si të lirë. Freskues nga përbërja aromatike e agrumeve, aroma e lirisë dhe forca e erës dhe ujit. I përshtatshëm për muajt e pranverës dhe verës.

  Acqua di Giò përfaqëson harmoninë e përsosur të notave të ëmbla dhe të kripura të ujit të detit dhe rrezeve të diellit që bien në lëkurë. Esencat e bergamotit, limonit dhe portokallit sigurojnë një shpërthim intensiv të freskisë. Zemra me lule e aromës plotësohet me nota të detit dhe arrë moskate aromatike. Baza karakterizohet nga misku i bardhë, kedri dhe patchouli indonezian.

  Let the compliments flow!

  Armani
  3360372058878

  Specific References

  You might also like

  Armani - Acqua Di Gio Pour...

  ALL11,500