• -30%
  • Save 30%

Dsquared2 Wood for Her EDT (W)

ALL6,650
ALL9,500
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Wood for Her është një fragrancë floreale, drusore me nota misku për femra. Parfum i hedhur në treg në vitin 2018 nga Dsquared2.

Notat e hapjes së kësaj fragrance janë, gjethe mjedre, mandarina, manjola dhe zambaku. Në zemër të parfumit kemi notat e osmanto dhe jasemini. Mbyllja e fragrancës katakterizohet nga notat drusore të kedrit dhe të drunjëve të bardhë të kombinuara me ambroxanin.

Dsquared2

Specific References

You might also like

Dsquared2 Wood for Her EDT (W)

ALL9,500 ALL6,650