Dolce Gabbana The Only One EDP (W)

ALL8,500
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
5
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Dolce Gabbana The Only One - Arome sensuale

Dolce Gabbana The Only One kap thelbin e feminilitetit të sofistikuar dhe hipnotizues.

Aroma 3 Doce Gabbana The Only One qëndron në kombinimin befasues të manushaqes dhe kafesë duke i dhënë jetë një arome magjepsëse floreale.

Ashtu si gruaja që përfaqëson, aroma është një lojë e ndërlikuar e të kundërtave. Vjollca hap aromën, duke u kombinuar me prekje delikate të bergamotit për të krijuar një buqetë të gjallë, të freskët dhe me lëng.

Në zemër, notat joshëse të kafesë së pasur janë të përziera me irisin simpatik. Së fundi, baza e ngrohtë e vaniljes dhe patçulit jep një cilësi të prekshme, rehatuese, duke i mbështjellë shqisat në një përqafim të pasur.

Flakoni i çmuar i Dolce Gabbana The Only One Eau de Parfum ka linja elegante dhe preçize, që mbështeten në një bazë katrore.

Ngjyra e pjeshkës pasqyron shkëlqimin e saj, ndërsa unaza e artë i jep një prekje të çmuar paketimit.

Let the compliments flow!

Specific References

Dolce Gabbana The Only One...

ALL8,500