• -ALL2,000
  • Save ALL2,000

Cartier La Panthere EDP (W)

ALL13,000
ALL15,000
Vëllimi
  • 75 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

E guximshme si një Panterë, e çmuar si një bizhu dhe e lirë si vetë liria. Ky është Cartier La Panthere Eau De Parfum per femra, një aromë sensuale që do të bëhet muza dhe frymëzimi juaj i përditshëm. 

Tonet e saj fisnike do të bëhen një shtesë luksoze për veshjet tuaja të përditshme dhe do të nënvizojnë në mënyrë të përkryer karizmën tuaj. Aromë floreale në një shishe luksoze, perfekte për tu përdorur gjatë gjithë vitit.  

Notat hapëse i përkasin frutave të thata të ëmbla, akordeve të bergamotit, ravenit, luleshtrydheve të ëmbla dhe anise. Në zemër, ylang-ylangu magjepsës, trëndafili, dardha e ëmbël, gjethet e portokallit të hidhur dhe gardiania dalin në pah. Baza sensuale është sjellë falë kombinimit të myshkut me lëkurën dhe patchoulin. 

Cartier

Specific References

You might also like

Cartier La Panthere EDP (W)

ALL15,000 ALL13,000