Calvin Klein - CK One Gold EDT (man)

  ALL5,900
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7
  Fragrancë Unisex, e freskët me nota drusore. Ideale për tu përdorur çdo ditë, sidomos në stinët e ngrohta.
  Notat e hapjes karakterizohen nga një kombinim i berganotit të freskët, fikut dhe sherebelës. Zemra e parfumit krijohet nga notat e jaseminit, vjollcës dhe nerolit. Në mbyllje kemi notat drusore te patchoulit, vetiverit dhe drurit te guaiaço, të cilat i japin intensitet dhe sensualitet kësaj fragrance.
  Let the compliments flow!
  Calvin Klein

  Specific References

  Calvin Klein - CK One Gold...

  ALL5,900