Burberry My Burberry EDP (W)

ALL9,900
Vëllimi
  • 90 ml
Quantity
2

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Eau de Parfum My Burberry, fragrancë që do ju japi ndjesinë e një kopshti elegant të Londrës. Kjo është pikërisht aroma e fragrancës për femra My Burberry, nga marka ikonë britanike. Do të ndjeni freski, elegancë dhe tone të ëmbla lulesh. Aromë lulesh, për një femër me shije të mirë dhe me vetëbesim. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Në hapje, do të ndjeni një koktej freskues agrumesh të kombinuar me një lule të butë bizele. Në zemër do të dominojnë akordet e ëmbla të frutave të pasionit, ftua dhe pjeshkë, duke shtuar përsosmërinë e notave të luleve të gardenias, freezisë dhe gjetheve të barbarozës. Musk, patchouli, damask dhe trëndafila njëqindvjecar janë të ndërthurura në mënyrë gjeniale, falë të cilave kjo aromë aromatike është mishërimi i feminitetit dhe elegancës së pastër.
Ashtu si fragrancat e tjera të koleksionit My Burberry, edhe parfumi My Burberry EDP u frymëzua nga palltoja legjendare e kësaj marke britanike. Qafa e shishes është zbukuruar me një fjongo ngjyrë mjalti.

Burberry

Specific References

Burberry My Burberry EDP (W)

ALL9,900