Burberry Mr Burberry EDP (M)

ALL9,900
Vëllimi
  • 100 ml
  • 150 ml
Quantity
0
Product available with different options

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Mr. Burberry, një fragrancë mashkullore, misterioze dhe sensuale e krijuar nga parfumieri Francis Kurkdjian dhe e hedhur në treg në vitin 2017. Fragrancë intense me nota drusore. Parfum i parezistueshëm, ideal për mbrëmjet dhe rastet e veçanta.

Parfumi hapet me notat e freskëta të mentes, pompelmos dhe kardamonit. Në zemër të fragrancës kombinohen notat aromatike të livandës me akordet e arrës moskat dhe drurit të kedrit. Mbyllja bëhet më komplekse falë kombinimit të notave drusore të patchouli e sandalit me kanellën, qelibarin dhe benzoine.

Let the compliments flow!

Burberry

Specific References

Burberry Mr Burberry EDP (M)

ALL9,900