Burberry London For Men EDT (M)

ALL6,800

VĂ«llimi
  • 100 ml
Quantity
3
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Shija, vëmendja në detaje dhe stili i përjetshëm janë karakteristikat që e gjithë bota i ka zili britanikët. Fragranca Burberry London for Men do t'ju çojë në rrugët e ngarkuara të Londrës, të cilat kombinojnë në mënyrë unike dashurinë britanike të traditës dhe një frymë dinamike krijuese.

Aromë me erëza orientale për burrat karizmatikë .Ideal për përdorim gjatë stinëve të ftohta.

Burberry

Specific References

Burberry London For Men EDT...

ALL6,800