Armani My Way Intense EDP (W)

ALL12,000
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
4
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

My Way Intense është parfumi i takimeve dhe përvojave. Tashmë e përforcuar me një intensitet të ri.

Një buqetë intensive me lule të bardha e përmirësuar nga akordet e drurit.  Qëndron bukur në një shishe elegante.

My Way Intense është rezultati i përbërësve të zgjedhur me kujdes. 

Parfumi hapet me notat e luleve të portokallit nga Egjipti.

Zemra e aromës karakterizohet nga notat e tuberozës indiane e cila zbulon aspektin kremoz të akordeve floreale.

Në mbyllje, druri i sandalit të Kaledonisë së Re i jep butësi dhe qëndrueshmëri parfumit My Way Intense falë kombinimit me vaniljen sensuale të Madagaskarit.

Let the compliments flow!

Armani

Specific References

You might also like

Armani My Way Intense EDP (W)

ALL12,000