Calvin Klein - Eternity Summer 2020 For EDP (W)

  ALL6,200
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Fragrancë e re, verore, nga Calvin Klein. Eternity Summer 2020 Limited Edition për femra është fragranca ideale për të kaluar sa më këndshëm, me vetveten dhe personat e tjerë, ditët e ngrohta të verës.
  E hedhur ne treg në 2020, parfumi është ne versionin Limited Edition.

  Parfum i freskët, me raportin më të mirë cilësi-çmim.

  Let the compliments flow!

  Calvin Klein
  3614229376814

  Specific References

  Calvin Klein - Eternity...

  ALL6,200