Calvin Klein - CK In2u EDT (woman)

  ALL6,500
  Vëllimi
  • 150 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Fragrancë e freskët floreale-frutore. Ideal për përdorim të përditshëm, sidomos gjatë stinëve të ngrohta.

  Fragranca hapet me notat e freskëta të bergamotit, pompelmos dhe gjetheve të rrushit të kuq. Në zemër të fragrancës kombinohen notat sensuale të orkideas dhe të kaktusit, që i japin feminilitet parfumit.

  Mbyllja karakterizohet nga notat e drurit të kedrit, vanilja e ëmbël dhe nga notat e qelibarit.

  Calvin Klein

  Specific References

  Calvin Klein - CK In2u EDT...

  ALL6,500